dec 14 2010

Uzdravenie pre teba, tvoju rodinu a tvoje mesto

Published by at 20:00 under Informácie

Nič nie je mocnejšie ako zvestované Božie slovo. Má schopnosť, moc dotknúť sa vnútra človeka, uzdraviť ho, premeniť. Vie prehovoriť do oblastí nášho života, ktoré sú skryté, boľavé, nevyriešené, ale aj do tých, kde sme spokojní a sebaistí.

Toto všetko a ešte omnoho viac zakúsili tí, ktorí prijali pozvanie na tri večery pri Božom slove. Tlmočil nám ho evanjelista Alexander Barkóci, ktorého sme v Martine privítali po štvrtý krát. Tentoraz, vďaka podpore Zdravého mesta Martin, sme mohli využiť priestory veľkej zasadačky Mestského úradu, ktorá nakoniec tesne pojala všetkých návštevníkov.

Pre tých, ktorí potrebovali a túžili aj po osobných modlitbách a rozhovore, sa večer končil neskôr. Po skončení prednášok sme sa presunuli do priestorov Klubu MYS, kde sa bratia Barkóci a Berta venovali potrebám ľudí. My ostatní sme čas čakania strávili vzácnymi rozhovormi pri čaji. Dôsledky týchto troch večerov (nocí :o)) sa, verím, prejavia v domovoch aj uliciach nášho mesta, ale aj krajiny (prišli ľudia z rôznych kútov Slovenska).

Teším sa, že posolstvo týchto troch dní sa môže šíriť ďalej. Môžete si ho stiahnuť alebo napísaním emailu na adresu klubmys@klubmys.sk požiadať
o CD s nahrávkami prednášok. (nezabudnite nechať na seba kontakt)

Audio záznamy si môžete stiahnuť tu. (veľkosť 102 MB)

Komentáre vypnuté na Uzdravenie pre teba, tvoju rodinu a tvoje mesto

Comments are closed at this time.